اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

در این صنعت اتاق های فراری وجود دارد که هر بازیکن قیمت خیلی کمتری پرداخت می کند. برای مثال در آسیا قیمت هر بازیکن در اتاق فرار حدود $5.00 ، در اروپا $12.00 و $13.00 در آمریکای شمالی و جنوبی است.) برای پرداخت تیمی در اتاق فرار هزینه متوسط حدود $74.42 می باشد که باز هم در اروپا کمتر از قیمت میانگین است. همیشه باز است، ولی پس از خرید اینترنتی بلیط از قم تیکت برای تعیین وقت بازی تماس حاصل فرمایید تا طبق زمان دلخواهتان رزرو انجام پذیرد. داستان بازی از این قرار است که دزدان دریایی یک گنج باارزش را در جنگل‌های آمازون مخفی کرده‌اند و افراد زیادی را برای دستیابی به این وسایل به این منطقه می‌فرستند. تاکنون تعداد زیادی موفق شدند به این منطقه سفر کنید و این گنجینه را بیاورند.

اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

کادر اتاق فرار معمولا حداقل و حداکثری برای تعداد نفرات مشخص می‌کنند. اگر تعداد نفرات حاضر در اتاق فرار با تعداد نفراتی که هنگام رزرو ثبت کردید مغایرت داشته باشد؛ برگزارکنندگان بازی می‌توانند از شما خسارت دریافت کنند. اتاق فرار، یک بازی گروهی و تیمی است که قرار است تجربه‌ای خاص و منحصربفرد برای شما و دوستانتان بسازد. در ابتدا، شما و تیمتان وارد یک اتاق خواهید شد که صحنه پردازی و حال و هوای آن ممکن است ترسناک، معمایی، مهیج و… با توجه به سبک‌ها و ژانرهای مختلف اتاق فرار و تجربه بازیکنان، تعریف مشخصی برای بهترین اتاق فرار وجود ندارد. هر بازی اتاق فرار می‌تواند تجربه متفاوتی برای شما به همراه داشته باشد.

هزینه و الگوی درآمدی اتاق فرار

این موزه سیستم امنیتی قوی دارد و شما باید با گذشتن از آن الماس را سرقت کنید و به یک کلکسیونر اسکیپ روم برای نوجوانان خارجی بفروشید. رزرو بلیط اتاق‌های فرار این مجموعه فقط به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از رزرو بلیط این اتاق فرار حتما فیلم نفس‌کش را تماشا کنید. ۴ اتاق فرار متفاوت در این مجموعه وجود دارد که هرکدام داستان‌های متفاوتی دارند. اتاق جنون طبق یک نظریه شکل گرفته که ممکن است به حقیقت مبدل شود. در این مکان شما باید با هوش و سرعت عمل تیمتان را برنده کنید.

  • اگر اهل تماشای فیلم‌های ترسناک باشید، حتماً نام سری فیلم‌های احضار یا همان Conjuring به گوشتان خورده است.
  • برخی معتقد‌ند که مسابقه‌ای در سال ۱۳۷۴ شمسی در ایران پخش می‌شد که نمونه‌ی ابتدایی از اتاق فرار به شمار می‌آید.
  • می‌‌توانید با مراجعه به این قسمت‌ها، در مورد خدمات آن‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.
  • خیر متاسفانه هیچ وسیله ای داخل اتاق برده نمیشه و فقط اشخاص داخل اتاق میرن، اتاق فرار جوری تعبیه شدن که شما نیاز به نور اضافی و یا وسیله دیگه ای نخواهید داشت.

داستان بازی به قتل یک تاجر اصفهانی با نام داریوش راستگو مربوط است که تیم شما باید تمام تمرکز خود را به کار بگیرد تا در ۶۰ دقیقه بتوانید قاتل را پیدا کند. اگر علاقه به بازی با سبک کارآگاهی دارید این اتاق فرار با محیط متفاوت خود می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. این بازی که روی موبایل و کامپیوتر انجام می‌شود، دقیقا شبیه اتاق فرار واقعی ساخته شده است که شما با حل معماهای مختلف و به‌دست‌آوردن اطلاعات، راهی برای خروج از اتاق خیالی پیدا می‌کنید. باتوجه‌به جلوه‌های ویژه، امکانات دیجیتالی و همچنین شیوع ویروس کرونا که بسیار از اتاق‌ فرارها را در سراسر جهان تعطیل کرده است، نسخه مجازی این بازی اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است. با توجه به اینکه هر بازی حدود یک ساعت زمان میبرد و متوسط افراد گروه ۵ نفر هستند، در روز ۲۰ بازیکن با بلیط ۸۰ هزار تومان وارد اتاق میشود.

تخفیفان پلفترمی گسترده در ارائه انواع پیشنهادها است که خدمات خود را در چندین شهر بزرگ ایران ارائه می‌دهد. با نصب سوپر اَپ تخفیفان می‌توانید از همه پیشنهادهای جذاب و جدید اطراف خود و فروشگاه‌های اینترنتی با خبر باشید. تخفیفان در روز ده‌ها تخفیف ویژه و جذاب برایتان دارد و شما می‌توانید از تخفیف های چهل تا صد درصدی استفاده کنید. اگر تجربه بازی نداشته باشید شاید حساسیتتون یه مقدار بیشتر باشه. پیشنهاد ما به دوستانی که تجربه اتاق فرار ندارند در ابتدا بازیهایی با درجه سختی متوسط و همچنین ژانرهای غیر ترسناک است که بتونن با چهاچوب اولیه این سرگرمی آشنا بشن.

اتاق فرار نفرین جن