بهترین و مهمترین ابزارها و وب سایت های کاربردی برای کاربران ارز دیجیتال بیت 24 | نی نی سایت

رابط کاربری این سایت به خوبی سازماندهی شده و مکانی عالی برای شروع تحقیقات شماست! این سایت همچنین دارای یک ردیاب ارز دیجیتال است که بهای کوین‌ها به همراه تغییرات ۲۴ ساعته آنها را نمایش می‌دهد. کوین تلگراف اطلاعات دقیقی در مورد نحوه عملکرد هر توکن در برابر جفت‌های BTC یا ETH ارائه می‌دهد.

اگر به جای خرید رمزارزها، به استخراج ارز دیجیتال علاقه دارید، شما را در این راه نیز همراهی خواهیم کرد. کیف پول من با آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال، ارائه قیمت لحظه رمزارزها، سعی دارد تا تمامی افراد فعال در این حوزه را حمایت کند. در صورتی که با دریافت سیگنال ارز دیجیتال، متوجه ریزش بازار شدید، می‌توانید با خرید تتر از کیف پول من، از سرمایه خود محافظت کنید.

خرید وینک

در بخش بیت کوین شما می‌توانید آنالیز و اخبار مهم ارز دیجیتال بیت کوین را مشاهده کنید. در این قسمت اخبار و سخنرانی های افراد مهم و تاثیر گذار در حوزه ارز دیجیتال را می‌توانید به صورت پادکست گوش کنید. در این بخش تمامی اخبار مربوط به بازار ارز دیجیتال را می‌توان مشاهده کنید که مطالبی مفید برای تحلیل و سیگنال‌گیری است. سایت FTX که در باهاما مستقر است، در سال ۲۰۱۹ با هدف تبدیل شدن به پلتفرم پیشرو در معاملات ارز دیجیتال در جهان، راه خود را به دنیای رمزارزها باز کرد. اکنون پس از گذشت مدتی کوتاه، یک صرافی متمرکز ارز دیجیتال با ارزش بیش از ۱۸ میلیارد وب سایت دلار است.

  • سایت بیبی پیپس همان جایی است که معامله‌گران تازه وارد به آن نیاز دارند.
  • اخباری صحیح، بدون تعصب و به روز را فراهم می آورد و همچنین تحلیل ارز دیجیتال و هر چیز مربوط به آن را نیز ارائه می دهد.
  • فناوری آخرین اخبار از بخش فناوری مرتبط با رمزنگاری، استخراج ارزهای دیجیتال، به‌روزرسانی‌های قرارداد هوشمند، نقض پروتکل، امنیت سایبری و هر محتوایی که مرتبط با فناوری بلاکچین هست در این قسمت قابل دسترسی است.
  • واردکردن اطلاعات بانکی (شماره کارت و شماره شبا فرد ثبت‌نام‌کننده) توجه کنید که در این مرحله فقط باید شماره کارت و شماره شبا همان فردی که کد ملی‌اش در فرم اطلاعات شخصی وارد شده است باشد.
با این حال، احتمال بی‌ارزش بودن این پروژه‌ها بسیار بالاست و خرید صرف مبتنی بر اطلاعات این سایت کار درستی نیست. والکس یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین پلتفرم‌های معامله‌ی ارزهای دیجیتال در ایران است. تیم والکس متشکل از حدود ۳۰۰ نفر افراد متخصص در حوزه‌های فنی، برنامه‌نویسی، اقتصاد، بازاریابی، پشتیبانی، منابع انسانی، حسابداری و حوزه‌های دیگر مرتبط با ارزهای دیجیتال است. صرافی بیت پین یک صرافی ایرانی است که تیم آن را گروهی از شرکت‌های مطرح در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت مالی و سرمایه گذاری و حقوقی و تیمی از خبرگان حوزه فناوری و مدیریت مالی تشکیل داده است. امنیت این پلتفرم با استفاده از مجموعه ابزارهای فنی و تکنیک‌هایی مانند Cold Storage و فرآیند احراز هویت دوعاملی به بهترین نحو انجام می‌شود. در تلگرام چنل ها و کانال های مختلفی در رابطه با ارزهای دیجیتال ایجاد شده اند که قیمت کریپتوکارنسی ها را به صورت آنلاین منتشر می کنند.

۹۹ بیت کوینز (۹۹Bitcoins)

بهترین و مهمترین ابزارها و وب سایت های کاربردی برای کاربران ارز دیجیتال بیت 24 | نی نی سایت وب سایت TxStreet داده های خود را از سایت های BTC، Bitcointicker، Blockchain و Coinmarketcap جمع آوری کرده است. ایده اصلی این وب سایت از سایت TxHighway گرفته شده است که به بلاکچین بیت کوین کش اختصاص دارد. این قسمت اطلاعات زیادی در مورد تعداد کل بیت کوین و اتریوم‌های وارد یا خارج شده از صرافی ها و آدرس های فعال و غیر فعال در دسترس شما قرار می‌گیرد. Dash 2 Trade همچنین به کاربران خود امکان دسترسی به بسیاری از ابزارهای تحلیل تکنیکال مانند میانگین متحرک، خطوط پشتیبانی، آمار دفترچه سفارش و غیره را می دهد.