لیست قیمت و خرید لوازم و تجهیزات استخر و جکوزی گرم لوکس | alomohandes

لیست قیمت و خرید لوازم و تجهیزات استخر و جکوزی گرم لوکس | alomohandes

و بعضی دیگر هم نظیر روشنایی استخری، بیشتر به منظور زیبایی و تزئینات به کار می روند. خانواده آب تولید کننده انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و تجهیزات استخر و جکوزی با بیش از 1 دهه سابقه یکی از شرکت‌های برتر در حوزه تصفیه آب است. از محصولات ما دیدن کنید و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با شماره‌های درج شده در وب‌سایت تماس حاصل فرمایید. این مدل از پمپ‌ها، برخلاف پمپ تصفیه آب خانگی ، در واقع دو کار را به‌صورت همزمان انجام می‌دهند؛ یعنی هم کار پمپاژ آب را انجام می‌دهند و هم اینکه با عبور آب از فیلترهای مختلف عمل تصفیه و پاک‌سازی را انجام می‌دهند. در نظر داشته باشید که این پمپ‌ها مدل‌های مختلفی دارند که از نظر کیفیت با یکدیگر تفاوت دارند. استفاده طولانی از آنها می‌تواند درنهایت منجر به آلودگی آنها شود که برای پاک‌سازی این آلودگی‌ها می‌تواند روش‌های مختلفی را به کار برد.

  • به این صورت که آبی که از پکیج می آید ، گرمای خود را به آب استخر ، جکوزی ، استخر کودکان فروشگاه الو مهندس و… می دهد.
  • از جمله این تجهیزات می توان به کلرزن های خطی، کلرزن های نقطه ای، قرص کلر، دوزینگ پمپ ها اشاره نمود.
  • مجموعه اکسین آب با نمایندگی فروش خود در تهران، محصولات خود را در سرتاسر ایران به فروش می رساند.
  • در مدل های با اسکیمر، آب در 10 تا 15 سانتیمتری لب آن پر می شود و اسکیمر نیز در همین سطح نصب می شود.
  • علاوه بر مواردی که اشاره کردیم؛ تجهیزات جانبی دیگری نیز وجود دارند که می توان از آن ها در استخر ها استفاده کرد.

تمامی انواع تجهیزات استخر را میتوانید از بزرگترین مرکز بورس، فروش و پخش لوازم و تجهیزات استخر در تهران و وارد کننده این محصولات خریداری کنید. لوازم و تجهیزات استخر خانگی به مجموعه دستگاه های تصفیه و ضدعفونی آب و گردش آب گرمایش و رطوبت گیر سالن استخر و جکوزی تا تجهیزات و لوازم جانبی حمل چراغ استخر، تخت، سایه بان و … را شامل خواهد شد. به عنوان مثال می توان ذکر کرد که دستگاه تصفیه و ضدعفونی آب می ‌توان به فیلترهای تصفیه، انواع پکیج های استخر، انواع کلرزن ها، جاروهای استخر، لامپ یو وی و اوزون زن ها و .. بطور خلاصه تجهیزات و لوازم استخر، سونا، جکوزی شامل طیف گسترده ای از لوازم تاسیسات است. لوازمی مانند مجموعه دستگاه‌های ضد عفونی و تصفیه آب، تامین فشار و گردش آب، گرمایش و رطوبت گیر سالن استخر و جکوزی تا تجهیزات و لوازم جانبی از قبیل چراغ استخر، تخت، سایبان، دایو و … که در ادامه در مورد آنها توضیح خواهیم داد. بیایید یک بار به طور خلاصه روند تصفیه فیزیکی ذرات ریز آب استخر و جکوزی را با هم مرور کنیم .

تجهیزات استخری مستر (

دو مورد اول یعنی لوازم تصفیه ایی و راه اندازی، کاملا ضروری و دو مورد آخر، بودنشان بسیار بهتر از نبودشان است. مانند یک دوچرخه که چرخ ها و ترمز کاملا ضروری، اما بوق و ترک لوازم جانبی مفید آن است. دماتجهیز با نگاهی به آینده، مسیر موفقیت برند خود را به عنوان اولین استارتاپ عرضه و فروش تجهیزات تأسیسات ساختمان با راه‌اندازی جامع‌ترین وب سایت فروش تجهیزات تهویه مطبوع، تجهیزات گرمایشی و موتورخانه و …

کفشور استخر

در روش های دیگر آب استخر تا لب استخر پر می شود و آب سطح از طریق گریل هایی که دور تا دور استخر نصب شده است، خارج ی شود. همچنین بالعکس آب گرم شونده از یک منبع حرارتی به نام دیگ یا پکیج می آید. این دو آب بدون اینکه تماسی با یکدیگر داشته باشند ، گرمای خود را به هم منتقل می کنند. به این صورت که آبی که از پکیج می آید ، گرمای خود را به آب استخر ، جکوزی ، استخر کودکان و… می دهد. وجه تمایزی که بین مدل‌های مختلف دستگاه‌ها و تجهیزات استخر و جکوزی دیده می‌شود بیشتر به دلیل مدل‌های مختلف این تجهیزات است.

فیلتر تصفیه استخر (

چراغ استخری که از جمله تجهیزات استخر خانگی به شمار می رود که در دو مدل روکار و توکار با لامپ های هالوژنی می باشند. همچنین لامپ های LED و SMD که در دو نوع تک رنگ و رنگی عرضه می شود. از دستگاه سختی گیر برای از بین بردن رسوبات گچی در موتورخانه و دیگر تجهیزات استخر خانگی استفاده خواهد شد. فیلتر کارتریجی از جمله تجهیزات استخر خانگی می باشد که معمولا از نظر کیفیت در سطح متوسط قرار می گیرد. در این فیلتر از یک پارچه استفاده می شود که آب از آن عبور می کند و ذرات به اندازه ۵ تا ۱۰ میکرون جذب خواهد شد. این مورد نیز مانند مورد قبلی، از تجهیزات استخر غیر ضروری می باشد.