چای ایرانی اصل قیمت و خرید چای ایرانی درجه یک شمال درکام | OkChay

در کنار برنج، روغن و…، این شرکت چای هم تولید و روانه بازار می‌‌کند. چای سیاه شکسته ممتاز طبیعت هم در میان پرفروش‌ترین گزینه‌های بازار قرار دارد. چای ممتاز ایرانی در مقایسه با چای سرگل طعم ملایم‌تر و تلخی و گسی کمتری دارد.

  • نوشیدن 2 تا 3 وعده چای دم‌ کرده در طول روز به حفظ هوشیاری کمک می‌کند، چای حاوی کافئین کمتری نسبت به قهوه است.
  • دیر رنگ گرفتن چایی اصیل سنتی ایرانی نشانه نامرمرغوب بودن چای طبیعی نیست بلکه این خاصیت ذاتی اغلب گیاهان دارویی با ارزش همچون گل گاوزبان، آویشن و… است.
  • وقتي که محلول چاي سرد مي‌شود به رنگ تيره مي‌گرايد و به قهوه‌اي مات تغيير مي‌يابد.
  • نکاتی که در مورد قیمت چای قلم و شکسته گفته شد در رابطه با قیمت چای باروتی خارجی چای نهاد بین الملل هم صادق است.

چای کله مورچه معمولا قیمت پایینتری نسبت به سایر مدلهای چای خارجی دارد. این چای پررنگ تر و عطر و طعم بسیار ملایمتری به نسبت چای قلم دارد. چای باروتی در میان انواع دیگر چای برگهای بسیار ریزتری دارد و تقریبا هم اندازه چای کله مورچه ایست. در این مقاله شما عزیزان را بطور مختصر با انواع چای خارجی و قیمت آنها در بازار آشنا خواهیم کرد.

قیمت چای ایرانی فله ای

کارشناسان کنترل کیفیت ما همواره بر روی بسته بندی و نگهداری این چای نظارت دارند. با توجه به کفاف نبودن میزان تولید چای در ایران سالانه حجم بالایی چای از طریق واردات و حتی قاچاق به صورت بی رویه وارد کشور می شود که می توان عدم کنترل در این بخش را یکی از عوامل تغییر ذائقه ها و بی محلی نسبت به آن دانست. اما در طی سال های اخیر آمار رو به رشد وضعیت خرید چای داخلی و تا حدی بهبود بازار آن را شاهد می باشیم.

پس حواستان باشد که اگر از نظرتان، چای خوب، چایی است پررنگ که زود رنگ می‌اندازد به سراغ این محصول نروید. باید حدود ۳۰ دقیقه برای دم‌کشیدن چای مهمان‌دوست وقت صرف کنید. بعضی‌ها ترجیح می‌دهند که چای ایرانی را با چای‌های معطر ترکیب کنند و برخی هم از دارچین و موادی مانند آن (مثلا هِل) در کنار چای ایرانی بهره می‌برند. مهمان‌دوست هم یکی دیگر از بهترین برندهای چای ایرانی است.

چای سنتی خارجی

چای ایرانی اصل قیمت و خرید چای ایرانی درجه یک شمال درکام | OkChay